O  nás

Jsme rádi, že jste zavítali na naše webové stránky. Jsme parta kamarádů, které spojuje (kromě jiného) láska k horám a sportu. Svišťovka je naší klubovou chatou, kde trávíme volný čas a pořádáme různé akce. To jí dává ráz velmi útulné a jednoduché horské chaty, vhodné pro sportovně založené lidi. Pokud máte zájem, rádi se s Vámi o její příjemnou atmosféru podělíme.

O chatě

Horská chata Svišťovka (630 m n.m., GPS: 50.735632, 15.475772) se nachází na okraji městečka Rokytnice nad Jizerou, nedaleko Horního náměstí, v těsné blízkosti lyžařského areálu Horní Domky.

Svišťovka je jednoduchá, ale velmi útulná horská chata vhodná pro jednotlivce, rodiny s dětmi, ale i pro skupiny, sportovní oddíly, lyžařské výcviky a soustředění. Každý ocení snadnou dostupnost autem (vlastní parkoviště), autobusem (10 minut chůze ze zastávky) a hlavně bezprostřední blízkost lyžařských vleků.

O místě 

Rokytnice nad Jizerou je jedním z nejlepších lyžařských středisek v ČR. Na hřebeny a vrcholy kopců a hor v okolí Rokytnice vede 24 lyžařských vleků, 2 sedačkové lanovky (Horní Domky mají i letní provoz a přepravují zdarma kola a dětské kočárky). Lyžaři zde najdou kvalitně upravené sjezdovky i běžecké trasy. Kromě toho je zde vybudován snowpark pro vyznavače snowboardingu, Milka park pro nejmenší lyžaře a je tu i možnost večerního lyžování.

Informace o volných termínech na tel. 777 861 359.